Ajánljuk
Nappali fal Martha 27 (dió). Akció -28%. 1072055
Méretek 48×180×35 cm
90 900 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 90 900 Ft
- 2026. 03. 12. - 90 900 Ft
- 2026. 02. 26. - 101 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 90 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 95 900 Ft
- 2025. 05. 28. - 96 260 Ft
- 2025. 03. 14. - 93 230 Ft
- 2025. 03. 01. - 92 760 Ft
- 2024. 12. 05. - 94 650 Ft
- 2024. 11. 01. - 92 800 Ft
- 2024. 10. 15. - 90 090 Ft
- 2024. 10. 03. - 99 330 Ft
- 2024. 09. 11. - 95 700 Ft
- 2024. 08. 16. - 86 900 Ft
Termékleírás
Csomagok száma: 5, Csomag méretei: 5 188 x 40,5 x 9 cm / 26,6 kg 98 x 23 x 11 cm / 8 kg (2 db)144 x 20 x 6 cm / 6,1 kg 37 x 15 x 19 cm / 1,37 kg
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 48 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Csomagok száma: | 5 |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Típus | Modern |
| Hosszúság | 35 cm |
| Tömeg | 51.77 kg |
| Gyártó | Zondo |













