Hasonlítsd össze az árakat 84 811 Ft-tól 105 080 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 84 811 Ft és 105 080 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 94 945 Ft
- 2026. 04. 01. - 94 945 Ft
- 2026. 05. 01. - 84 811 Ft
- 2026. 04. 01. - 84 811 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Cersanit Moduo, függő szekrény + mosdó 80 cm, fehér, S801-316-DSM Gyártó: Cersanit Sorozat: Moduo Mélysége 44,7 cm Szélessége 79,5 cm Magasság 62 cm 2 év garancia Szín: fehér fényű Elülső anyag: MDF Test anyaga: Forgácslap A szekrény világító része: sz Állítható felfüggesztési mechanizmus: Igen Rögzítési mód: önszereléshez Nyitási rendszer: lágyan záró / lágyan záródó rendszer Szekrény felfüggesztés típusa Marott fogantyúk Bútor szélesség: 80 cm Bútor színe: fehér fényű Bútor típusa: Szekrény mosdóval Mosdó csaplyukkal és túlfolyóval
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 62 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Felület | Magasfényű |
| Gyártó | Cersanit |
| Szekrény szélessége | 80-89 cm |
| Sorozat | Cersanit Moduo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A szerelés szabványos
Szekrény, kinézet az e-shop oldal szerint
A mosdókagyló mélyebb, és mivel a túlfolyó bele van építve a porcelánba, problémás elférni a szifont úgy, hogy ne akadályozza a fiók felső részének lezárását. De egy kis gondolkodással minden megoldható. :-)
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()
Ajánljuk

Mosdó Alatti Fürdőszoba Szekrény, 3 Fiókkal, 2 Rekesszel, 30 x 70 x 64 cm, Felhőfehér
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

