









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos napelemes fali LED lámpa, amely napenergiával töltődik és nulla üzemeltetési költséggel rendelkezik. PIR mozgás- és alkonyatérzékelővel. Funkcióinak köszönhetően ideális otthonok, kültéri terek vagy épületek megvilágítására. 3 világítási mód: BEKAPCSOLÁS: A lámpa automatikusan bekapcsol alacsony fényerősségnél sötétben. Mozgás esetén a beállított ideig teljes fényerővel világít. AUTOMATIKUS: A lámpa sötétben mozgásra kapcsol be. A beállított világítási idő lejárta után ismét kikapcsol. KIKAPCSOLÁS: A lámpa nem világít (a töltés továbbra is folyik). Könnyű telepítés. Időbeállítás: 15 mp - 1 perc. Érzékelési távolság: 10 m. Érzékelési szög: 110°. Alkonyat beállítása: 30 - 1000 lx. Beépített akkumulátor: 3,7V, 4000 mAh, 18650 lítium. Töltési idő: 8 - 10 óra. Az akkumulátor élettartama éjszakai világítás mellett: 18 óra.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Típus | Napelemes fali lámpa |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Elem élettartam | 18 h |
| Feszültség | 5 V |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás