


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fürdőszoba szekrény UNI - fehér Minden fürdőszobában vannak dolgok, amelyeknek külön helyet kell biztosítaniuk. A fürdőszobai szekrény nem foglal sok helyet, és segít rendezni a dolgokat a fürdőszobában.Az univerzális dizájn megfelel mindazok elvárásainak, akik szeretik az egyszerűség és az elegancia kombinációját.A minimalista fogantyúk kényelmes hozzáférést biztosítanak a szekrény tartalmához. Fürdőszobaszekrény univerzális színsávval. A rúd minden színét a csomag tartalmazza, és csak az összeszerelés során dönti el, hogy melyik illik hozzá leginkább. - minőségi anyagok használata - érdekes design - könnyű összeszerelés Karbantartás: Puha ronggyal törölje le a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát.
| Szélesség: | 32 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Magasság: | 180 cm |
| Típus | Alacsony |
|---|---|
| Elhelyezés | Álló |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Él | ABS |
| Súly | 24 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Furcsa | Ajtó |
| Polcok | Igen |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Ajtók száma | 2 |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Polcok száma | 3 |
| A termék színe | Fehér;Barna;Szürke |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | Akord |
Felhasználói értékelések
A gyártónak javítania kellene a termék minőségét.
Ár
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Nagyon szépen néz ki, főleg nincs fogantyúja, így remekül néz ki.
A szerelési anyag átláthatatlan, egy ideig tart, amíg az ember kiismeri magát és kiválasztja a megfelelő komponenseket.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()

Álló, matt
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, matt, laminált
Raktáron
Fali, álló, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron