23 060 Ft
Szállítás 1290 Ft-tól
A terméket 365 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
- 2026. 05. 24. - 23 060 Ft
- 2026. 03. 05. - 23 060 Ft
- 2026. 01. 16. - 25 220 Ft
- 2025. 12. 05. - 23 060 Ft
- 2025. 11. 28. - 25 000 Ft
- 2025. 11. 14. - 23 060 Ft
- 2025. 11. 11. - 30 490 Ft
- 2025. 11. 07. - 27 441 Ft
- 2025. 10. 28. - 30 490 Ft
- 2025. 10. 25. - 26 221 Ft
- 2025. 10. 17. - 30 490 Ft
- 2025. 10. 10. - 26 221 Ft
- 2025. 10. 09. - 30 490 Ft
- 2025. 07. 11. - 26 221 Ft
- 2025. 06. 10. - 30 490 Ft
- 2025. 06. 06. - 26 221 Ft
- 2025. 05. 27. - 30 490 Ft
- 2025. 05. 23. - 26 221 Ft
- 2025. 05. 22. - 30 490 Ft
- 2025. 05. 20. - 32 890 Ft
- 2025. 05. 19. - 28 943 Ft
- 2025. 05. 19. - 27 957 Ft
- 2025. 05. 18. - 28 943 Ft
- 2025. 05. 18. - 27 957 Ft
- 2025. 05. 17. - 28 943 Ft
- 2025. 05. 17. - 27 957 Ft
- 2025. 05. 16. - 28 943 Ft
- 2025. 05. 16. - 27 957 Ft
- 2025. 05. 16. - 28 943 Ft
- 2025. 04. 30. - 32 890 Ft
- 2025. 04. 25. - 27 957 Ft
- 2025. 04. 23. - 32 890 Ft
- 2025. 04. 15. - 36 690 Ft
- 2025. 04. 10. - 31 553 Ft
- 2025. 04. 10. - 30 005 Ft
- 2025. 04. 08. - 34 890 Ft
- 2025. 03. 25. - 33 190 Ft
- 2025. 03. 20. - 28 543 Ft
- 2025. 03. 10. - 33 190 Ft
- 2025. 03. 05. - 28 543 Ft
- 2025. 02. 26. - 33 190 Ft
- 2025. 02. 22. - 28 543 Ft
- 2025. 02. 15. - 33 190 Ft
- 2025. 02. 13. - 28 543 Ft
- 2025. 01. 28. - 33 190 Ft
- 2025. 01. 24. - 28 211 Ft
- 2025. 01. 21. - 33 190 Ft
- 2025. 01. 17. - 29 207 Ft
- 2025. 01. 01. - 33 190 Ft
- 2024. 12. 27. - 28 211 Ft
- 2024. 12. 21. - 33 190 Ft
- 2024. 12. 14. - 31 590 Ft
- 2024. 11. 28. - 25 272 Ft
- 2024. 11. 26. - 28 690 Ft
- 2024. 11. 22. - 24 386 Ft
- 2024. 11. 20. - 28 690 Ft
- 2024. 11. 19. - 27 290 Ft
- 2024. 11. 15. - 24 561 Ft
- 2024. 11. 12. - 27 290 Ft
- 2024. 11. 08. - 24 561 Ft
- 2024. 11. 04. - 27 290 Ft
- 2024. 06. 20. - 21 832 Ft
- 2024. 06. 16. - 27 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Natúr színű teakfa polc készlet 2 db-os 50 cm Shamel – Kave Home
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 12 cm |
| Magasság: | 5 cm |
Specifikációk
| Forma | Szabálytalan |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Teakfa |
| Felület | Matt |
| Szett | Igen |
| Szín | Barna |
| Származási hely | ID |
| Szett darabszáma | 2 db-os |
| Terhelhetőség | 5 kg |
| Súly | 2 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Shamel |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Modern/rusztikus/bohém/skandináv |
| Minőség | Premium |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Sötét fa |
| Dekor | Diófa/matt |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok/akasztó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Konstrukció anyaga | Tömör teakfa |
| Gyártó | Kave Home |
Vélemények
5.02 értékelés
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Ajánljuk

8300 Ft8900 Ft
Fali polc, lebegő polc 80x20 cm, rusztikus barna
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
7200 Ft
Zigzag sarokpolc 5 szintes fali polc, fehér 20x20x127cm
Sarok, laminált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
6300 Ft
Lebegő fali polc, rusztikus barna 40x20x3cm
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
7930 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
17 008 Ft20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
11 321 Ft13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

6349 Ft7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
48 210 Ft51 290 Ft
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
2821 Ft3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
4830 Ft5329 Ft
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron




