Hasonlítsd össze az árakat 294 290 Ft-tól 353 190 Ft-ig 2 webáruházban:
RaktáronIngyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
14 napos termékvisszaküldés
Méretek 58×80×180 cm
Válassz 2 üzlet közül 294 290 Ft és 353 190 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyártó: Mexen Sorozat: Ovális Típus: szabadon álló fürdőkád Hossz: 1800 mm Szélesség: 800 mm Magasság: 580 mm Anyaga: egészségügyi akril Fehér szín Felület: króm Túlfolyó lyuk: Igen Akkumulátor lyuk: nem A készlet tartalmaz egy szifont és egy ClickClack típusú leeresztő dugót Fokozott ellenállás a színekkel és az UV sugárzással szemben
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Elhelyezés | Szabadon álló |
|---|---|
| Anyag | Akril |
| Szín | Fehér |
| Forma | Ovális |
| Hosszúság | 1800 |
| Sorozat | Mexen Oval |
| Szerelés | Ku stene |
| Típus | Vane - voľne stojace |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Semmi
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()