Hasonlítsd össze az árakat 265 190 Ft-tól 365 381 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 265 190 Ft és 365 381 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 100 191 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 365 381 Ft
- 2026. 02. 04. - 365 381 Ft
- 2026. 01. 28. - 327 686 Ft
- 2025. 11. 02. - 317 723 Ft
- 2025. 10. 10. - 291 457 Ft
- 2025. 06. 11. - 317 723 Ft
- 2025. 05. 23. - 291 457 Ft
- 2025. 03. 05. - 287 522 Ft
- 2025. 01. 23. - 317 723 Ft
- 2026. 05. 01. - 365 381 Ft
- 2026. 02. 04. - 365 381 Ft
- 2026. 01. 28. - 289 990 Ft
- 2025. 11. 02. - 317 723 Ft
- 2025. 10. 10. - 265 190 Ft
- 2025. 06. 11. - 317 723 Ft
- 2025. 05. 23. - 265 190 Ft
- 2025. 03. 05. - 257 320 Ft
- 2025. 01. 23. - 317 723 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Gyártó: Mexen Sorozat: Eris Típus: szabadon álló fürdőkád Hossz: 1700 mm Szélesség: 800 mm Magasság: 580 mm Anyaga: egészségügyi akril Fehér szín Felületkezelés: króm Túlfolyó lyuk: Igen Akkumulátor lyuk: nem A készlet tartalmaz egy szifont és egy ClickClack típusú leeresztő dugót Fokozott ellenállás a színekkel és az UV sugárzással szemben
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
| Magasság: | 58 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Szabadon álló |
|---|---|
| Anyag | Akril |
| Szín | Fehér |
| Forma | Ovális |
| Hosszúság | 1700 |
| Sorozat | Mexen Eris |
| Szerelés | Szabadon álló |
| Típus | Vane - voľne stojace |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Amikor meg akartam nézni az árut, a futár azt mondta, hogy nem bonthatom ki, mert akkor ő már nem veszi vissza. Sokkolt ez, hiszen az ár 651 euró volt, úgy gondolom, megtehetem. De ő újra kategorikusan nemet mondott. Ennek ellenére mégis kinyitottam, egyelőre csak a dobozban.
Elégedett vagyok az árral, hogy le volt árazva, különben nem engedhettem volna meg magamnak.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()





