










Méretek 500×70×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Függesztett felső szekrény méretével, amely alkalmas a WC-csésze fölé vagy a fürdőszobában vagy WC-ben korlátozott helyre történő felszerelésre. összecsukható ajtók egy fapolc belsejében króm fogantyú A dobozt szétszerelve szállítjuk (lapos csomagolás) a jobb kezelhetőség érdekében.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 500 cm |
| Felület | Magasfényű |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Szín | Fehér |
| Alak | Egyenes |
| Szekrény szélessége | 70-79 cm |
| Sorozat | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Anyag | MDF/lamino |
| Gyártó | Aqualine |
Felhasználói értékelések
Az áru sérülten érkezett. A rendelést 2026. január 15-én reklamáltam. A reklamációt eddig nem intézték el.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron