





Méretek 200×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Mexen gyártó Kioto zuhanyparaván- és saroksorozata már 10 színben és 30-180 cm-es üvegszélességben elérhető. Az olyan opcionális elemek, mint a T-csatlakozók, L-fal és sarokprofillécek vagy legfeljebb 150 cm-es rövidíthető távtartók segítségével ideális zuhanyparavánt (Walk-In, Walk-Thru, zuhany ingyenes belépéssel) hozhat létre. fürdőszoba. Gyártó: Mexen Sorozat: Kyoto Az üveg magassága: 200 cm Üvegvastagság: 8 mm Üveg színe: átlátszó / átlátszó Profilok színe: króm Üveg anyaga: edzett üveg Rögzítés: univerzális (bal vagy jobb szerelés) Üvegbevonat: igen (Easy Clean), hidrofób bevonat a könnyű karbantartás érdekében Lehetőség a zuhanytálcára vagy közvetlenül a padlóra történő felszerelésre: igen
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Prosil szín | Chrómová |
| Sorozat | Mexen Kioto+ L |
| Szerelés | Fali szerelés |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s L-vzperou |
| Üveg színe | Číre sklo/Mliečne sklo |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Teljesen másik paravánt kaptunk - tehát egy áttetsző üveggel rendelkező paravánt, rajta karcolásokkal, amelyek jelzik, hol kellett volna matt üvegnek lennie. Várjuk a reklamációt.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()