






Méretek 200×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás: Szélesség: 75 cm Magasság: 200 cm Rögzítés: Univerzális, jobb vagy bal Üveg színe: átlátszó - Przeźroczyste Kivitel: króm Üveg típusa: Hartowane Üvegvastagság: 8 mm Profil: alumínium Wspornik: Stal nierdzewna Długość max. Spornika: 150 cm A przycetnia wspornika lehetősége Powłoka szczyłająca czyszczenie Niwelacja nevreności walla Lehetőség hídra vagy csempére történő felszerelésre
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Prosil szín | Chrómová |
| Szerelés | Fali szerelés |
| Üveg színe | Číre sklo |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Nagyon elégedett vagyok a Mexen Kioto zuhanykabinnal. Kiválóan és modernül néz ki. Különösen értékelem az egyszerű összeszerelést, amelyet nagyobb problémák nélkül sikerült elvégeznem.
Problémmentes szerelés
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()