







Méretek 22×35 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ashlan fehér függő éjjeliszekrény - Actona
| Szélesség: | 35 cm |
|---|---|
| Magasság: | 22 cm |
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Felület | Magasfényű, Matt |
| Típus | Függő/fiókokkal |
| Származási hely | CN |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 6 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Retro/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Fiók anyaga | MDF |
| Polc anyaga | MDF |
| Jellemzők | Fiókokkal/polcokkal |
| Felületkezelés | Melamin/festék |
| Dekor | Fényes |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag | Tömörfa |
| Gyártó | Actona |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Még nem szereltem össze a cipősszekrényt, ezért nem tudom teljes mértékben értékelni. Bonami – kérem, tegyék lehetővé, hogy egy rendelésen belül egyes termékeket külön-külön lehessen értékelni.
A szekrény olyan, mint a leírásban.
nagyszerű
Nagyon jó a minősége és könnyű az összeszerelése. A leírásban a fókvezető sín szétszerelése nem egyértelmű és kicsit jobban kellett odafigyelni.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Az asztal bár szép és megfelel az elvárásoknak, az összeszerelése csak egy nagyon ügyes és szerszámokkal felszerelt vásárló számára lehetséges, mert semmi sem illeszkedik. A szerelési útmutató nem felel meg a valóságnak.

Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, fém
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Raktáron
Matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fa
Raktáron
Magasfényű, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, lábakkal, laminált
Raktáron
Fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, magasfényű
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, fém, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron