


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polc R005 - tölgy/grafit Egyszerű és modern polc, amely elbűvöli egyszerűségével és eleganciájával. Kiváló minőségű laminált anyagból készült, amelyet a mechanikai sérülésekkel szembeni nagy ellenállás jellemez. - minőségi anyagok használata - érdekes design - könnyű összeszerelés Karbantartás: Puha ronggyal törölje tisztára a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát.
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 180 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Él | ABS |
| Súly | 40 kg |
| Furcsa | Ajtó |
| Polcok | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Dekoráció | Wotan tölgy |
| Ajtók száma | 2 |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Barna;Szürke |
| Prosklenová asszony | Nem |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | BESTSELLER |
Felhasználói értékelések
elégedettség
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Kicsit elszomorító, hogy az ajtó elem pont szemmagasságban javított.
Funkcionál
Mellékletek:
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Erős, tetszetős. Jó ár-érték arány.
Nincs.
Vásárolva itt: sg-butor.hu

Rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Salgó polcok, matt, fém
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron