









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 449 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bremen kaucsukfa fogas - Actona
| Magasság: | 176 cm |
|---|
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Származási hely | TW |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 2.4 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Retro/skandináv |
| Minőség | Basic |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Világos fa |
| Konstrukció anyaga | Tömör kaucsukfa |
| Gyártó | Actona |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Rendben volt.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Szép design, gyors és egyszerű termékösszeszerelés.
Gyönyörű, stabil, dizájnos fogas.
Gyorsan összeszerelhető és valóban nagyon szép fogas, felülmúlta a várakozásokat.
Nagyon szép fogas, gyönyörű famintázattal.


Álló, fa
Raktáron
Fa, modern stílusú, laminált
Raktáron
Fa, paneles, laminált
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, ajtóra akasztható, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron
6×51 cm, fali, fa
Raktáron
Fali, modern stílusú, paneles
Raktáron
175×30 cm, álló, modern stílusú
Raktáron
175×30 cm, álló, laminált
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Álló, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron

Ajtóra akasztható, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, laminált
Raktáron
Álló, fa, laminált
Raktáron
Álló, fa, modern stílusú
Raktáron
Álló, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa
Raktáron
Álló, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, modern stílusú
Raktáron
Álló, fa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fali, fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa
Ingyenes szállítás
Álló, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Fa
Raktáron
132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
130×160 cm

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás