


A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 279 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bremen fekete kaucsukfa fogas - Actona
| Magasság: | 176 cm |
|---|
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Származási hely | TW |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 2.4 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Retro/skandináv |
| Minőség | Basic |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Sötét fa |
| Dekor | Mérsékelten fényes |
| Konstrukció anyaga | Tömör kaucsukfa |
| Gyártó | Actona |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Stabil, könnyen összecsukható
Elégedett vagyok az egyszerű kialakítással és a jó minőségű kivitelezéssel.
Ízléses fogas szuper áron!
Az ár összhangban van a minőséggel, jó akasztó.
Nagyon szép, jól megmunkált, minőségi fa. Megéri az árát.

Álló, fa
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
6×51 cm, fali, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fa, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló, fém, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, paneles
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
- készletek
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa