










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos, dimmelhető LED izzó, amely biztonságos és megbízható vezeték nélküli kommunikáción keresztül működik Wi-Fi kapcsolaton. Válasszon a 16 millió szín közül az RGB funkciónak köszönhetően, ráadásul a LED technológia akár 80%-kal csökkenti az energiafogyasztást. Állítható színhőmérséklet: 2700K-tól 6500K-ig. Az izzók vezérlése alkalmazáson keresztül vagy a csomagban található távirányítóval lehetséges. A távirányító használatához először hozzá kell adni a világítótestet az alkalmazáshoz. Kapcsoljon össze akár több izzót és világítótestet otthonában, és legyen Ön a fény ura – választhat számos színkombináció közül, vagy egyszerűen állíthatja a fény színhőmérsékletét. Egyetlen távirányítóval akár 30 eszköz is vezérelhető. Az izzó kompatibilis iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant és Tuya rendszerekkel. Az izzó teljesítménye megfelel egy hagyományos 40W-os izzónak. Az Immax NEO PRO alkalmazás a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen, könnyen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthon elemen túl képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/RGB/Fényerőszabályzós |
| Alak | Gyertya |
| Foglalat | E14 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 470 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 200 ° |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Gyártó | Immax Neo |

LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás

LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, GU10, RGB
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Reflektor, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, E27
Raktáron
LED, GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás