


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri spotlámpa nedves környezetbe, vízállóság szigorú tesztelésével. Az alacsony feszültségű sorozat kültéri lámpákat kínál, amelyeket könnyedén és biztonságosan telepíthet saját maga. Kompatibilis minden GardenLink lámpával és kiegészítővel.Nem tartalmaz konnektoradaptert, azt külön kell megvásárolni (különben bővítő lámpaként funkcionál).
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 24V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 180 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 55 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | GARDENLINK 24V Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron

Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron

Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron

Fali, műanyag
Raktáron
Álló, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fali, klasszikus, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás