Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 13 675 Ft
- 2026. 01. 12. - 13 675 Ft
- 2025. 12. 11. - 13 586 Ft
- 2025. 11. 28. - 13 408 Ft
- 2025. 11. 20. - 13 054 Ft
- 2025. 09. 11. - 14 096 Ft
- 2025. 02. 20. - 18 687 Ft
- 2025. 02. 18. - 22 614 Ft
- 2025. 02. 18. - 18 652 Ft
- 2025. 02. 11. - 20 234 Ft
Termékleírás
Anyag Műanyag: polipropilén Lábak: fém Szín Fekete Méretek Szélesség: 54 cm Ülésszélesség: 25 - 53,5 cm Háttámla szélessége: 39 cm Mélység: 50 cm Ülésmélység: 43 cm Magasság: 79,5 cm Ülésmagasság: 44 cm Háttámla magassága: 41 cm Terhelhetőség: 120 kg Súly: 4,25 kg
Méretek
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 79 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
Vélemények
Felhasználói értékelések
2* csak azért mert törötten érkezett! A műanyag az összeillesztésnél nem szép! Garancia nincs, hiszen 50% akarták vissza fizetni a 2 db széknek amit rendeltem egy 5000-ft kuponnal amit persze náluk vásárolhatok le! Soha többet!
Jól néz ki
Az egyik szék törötten érkezett! Ezt jeleztem , nem tartok rá igényt mert nem tudok vele mit kezdeni! 50% fizetik vissza! Garancia O!
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
BAMBOO vörös bambusz fürdőlepedő 70 x 140 cm, 70% bambuszszál | 30% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BAMBOO barna bambusz fürdőlepedő 70 x 140 cm, 70% bambuszszál | 30% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szürke TROPIKAL függőszék állvánnyal és szürke párnával
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BAMBOO zöld bambusz fürdőlepedő 70 x 140 cm, 70% bambuszszál | 30% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Comfort hotel barna fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér kerekes állvány
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Gyermek muszlin lepedő FLAKES 70 x 140 cm
Pamut
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


































