





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Ledvance márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Fa dekoráció | Gumifüge |
| Izzók száma | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6,8 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,4 W |
| A teljes fényáram | 460 lm |
| Funkció | LED technológia |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 |
| Sugárzási szög | 36 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK03 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | DECOR MERCURY Ledvance, DECOR MARS Ledvance, DECOR NEPTUNE Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronModern stílusú, fém
Raktáron

Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás