




Méretek 79×38×63 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
AQUALINE JALTA RIMLESS monoblokkos WC, alsó/hátsó kifolyású, ülőke nélkül, 37x63cm, duál gombos öblítőmechanika (PB103RW) Márkanév AqualineSzéria Rendelési kód PB103RW Súly 46,55 kg Szín Fehér Szélesség 375 mm Magasság 785 mm Mélység 630 mm Alapanyag Kerámia Forma Klasszikus WC ülőke nem része a csomagnak ! rendelési kód PBS103
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 63 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Típus | Tartállyal |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kifolyás | Alsó, Kombinált |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Kerámia |
| Gyártó | Aqualine |
Felhasználói értékelések
kompakt WC
A céljának megfelel.
Nagyon nehéz felszerelni – a rögzítőelemek nehezen hozzáférhetők.
A mellékelt tiplik olyan gyengék, hogy amikor a szerelő megfogta őket, eltörtek, ezért másokat használtunk.
A hátsó rész nincs lefedve – hiába van szilikon használva a WC körül, a szennyeződés bejut a hátsó nyitott részen keresztül.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()