



Méretek 75×37×23 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Könnyítsd meg a hulladék-válogatást az Orion márka kétszintes szemetesével! Az alsó rész csuklós fedéllel rendelkezik, a felső fedél kézzel emelhető. Belül praktikus fogantyúk találhatók a zsák megtartásához .
| Szélesség: | 37 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Fedél | Fedéllel |
|---|---|
| Hulladék típus | Szelektív |
| Anyag | Műanyag |
| Űrtartalom | 25-50 liter |
| Szín | Bézs |
| Kivehető tartály | Nem |
| Súly | 2.455 kg |
| Hosszúság | 23 cm |
| Egyes kosarak térfogata | 20+15 l |
| Térfogat | 35 l |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Orion |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Repedt állapotban kaptam meg!
Elégedett
Egy kicsit kisebb, mint ahogy elképzeltem, de rendben van. Könnyen használható.
Nagyon praktikus, valóban ajánlom, Ivča,,❣️
Elegáns!

46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, vegyes hulladékra

36×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

60×44×29 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
39×41×25 cm, műanyag, vegyes hulladékra
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Kávés, - készletek
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron

130×160 cm