




Méretek 73×29×39 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pedal szemetes, 50 l - Curver
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Hulladék típus | Vegyes |
| Űrtartalom | 25-50 liter, Több mint 50 liter |
| Kivehető tartály | Nem |
| Specifikus anyag | Polipropilén |
| Súly | 2.61 kg |
| Hosszúság | 39 cm |
| Térfogat | 50 l |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Ezüstszínű |
| Gyártó | Curver |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A termék tetszetős és praktikus. Még nem vettem birtokba, de úgy tűnik, hogy a belső tartályt nem lehet kivenni, pedig igen hasznos lenne a tisztithatóság szempontjából.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ajánlom!
Volt egy ugyanilyen kukánk néhány évvel ezelőtt, azt a háztartási szemét számára használtuk. Ezt az új kukát az újrahasznosítható hulladéknak használjuk. Kifogástalan termék. Csak dicsérni tudom – tartós és esztétikus. Nálunk a hűtőszekrény mellett párban, egymás mellett állnak, nagyon rendezett látványt nyújtanak. Levettük a fogantyúkat, mert zavartak a szemeteszsák betételekor/kivételkor.
Nagyon jó.
Nagyon szép, és tényleg nagy.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Fém, szelektív hulladékgyűjtő, - 25 literig
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
60×39×25 cm, műanyag, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Fém, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Raktáron
25×17×17 cm, műanyag, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMűanyag, pedálos, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, vegyes hulladékra, több mint 50 literes
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Műanyag, pedálos, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül, vegyes hulladékra
Raktáron
60×44×29 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Műanyag, szelektív hulladékgyűjtő, 25-50 literes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
Pedálos, fém, fedéllel
Raktáron
132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
130×160 cm

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás