Ajánljuk
Szürke kihúzható sarokkanapé GINO, kétoldalas
Méretek 90×201×143 cm
Előző árak
- 2026. 05. 20. - 209 124 Ft
- 2025. 12. 30. - 209 124 Ft
- 2025. 12. 10. - 212 864 Ft
- 2025. 10. 27. - 197 097 Ft
- 2025. 09. 29. - 212 864 Ft
- 2025. 08. 12. - 214 072 Ft
- 2025. 02. 10. - 203 870 Ft
- 2025. 02. 09. - 194 238 Ft
- 2025. 02. 01. - 205 029 Ft
- 2024. 12. 09. - 179 379 Ft
- 2024. 11. 04. - 170 470 Ft
- 2024. 06. 13. - 179 379 Ft
- 2024. 01. 24. - 179 379 Ft
Termékleírás
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Szürke Sarokváltozat: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok Huzat: SAVANA 21 Megj.: A kanapé belső forgácslap dekorja eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Bordás kötött anyag Támla kialakítás: T2542 hab Ülőfelület kialakítás: T3040 hab Kopásállóság (Martindale): 35 000 A kanapé méretei Szélesség: 201 cm Mélység: 143 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 54/75 cm Lábmagasság: 2,5 cm Alvófelület: 201 x 124 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Alvó kialakítás: Igen A párnák a csomag részét képezik Szétszerelve szállítva. Savana A Savana szövetet finom kötött textúra és enyhe melír jellemzi. A melírozott hatás két vagy több hasonló színárnyalat kombinációjából származik. A Savana textília tapintásra kellemes, emellett nagyon szilárd és ellenálló. A felület speciális kárpitos bútorokhoz való készítményekkel könnyen tisztán tartható. Egyedi jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitszöveteként használják. 100% poliészterből készült. Az alkalmazott szövetek egyik fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Savana szövet 35.000 ciklussal büszkélkedhet
Méretek
| Szélesség: | 201 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Láb magassága | 2,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé fekvőfelület | 201 x 124 cm |
Vélemények
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
COLORED CATS krém mikroszálas ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bella bézs gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Ágyneműtartó fiók 200 cm, fehér
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron








