



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Forma | Kerek |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Vintage |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 345 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Series | BARBOTTO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás