Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 131 886 Ft
- 2026. 02. 20. - 131 886 Ft
- 2026. 02. 16. - 155 160 Ft
- 2026. 02. 14. - 131 886 Ft
- 2026. 02. 12. - 155 160 Ft
- 2026. 01. 23. - 126 897 Ft
- 2026. 01. 16. - 129 882 Ft
- 2025. 12. 05. - 126 897 Ft
- 2025. 11. 28. - 119 432 Ft
- 2025. 11. 14. - 126 897 Ft
- 2025. 11. 07. - 149 391 Ft
- 2025. 10. 13. - 165 990 Ft
- 2025. 08. 15. - 142 751 Ft
- 2025. 07. 30. - 165 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 142 751 Ft
- 2025. 07. 16. - 165 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 137 772 Ft
- 2025. 06. 10. - 165 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 142 751 Ft
- 2025. 06. 03. - 165 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 142 751 Ft
- 2025. 03. 25. - 172 990 Ft
- 2025. 03. 20. - 148 771 Ft
- 2025. 03. 10. - 172 990 Ft
- 2025. 03. 05. - 148 771 Ft
- 2025. 02. 26. - 172 990 Ft
- 2025. 02. 22. - 148 771 Ft
- 2025. 02. 18. - 172 990 Ft
- 2025. 02. 03. - 155 690 Ft
- 2025. 01. 28. - 172 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 147 041 Ft
- 2024. 11. 26. - 156 990 Ft
- 2024. 11. 22. - 133 441 Ft
- 2024. 11. 20. - 156 990 Ft
- 2024. 11. 19. - 148 990 Ft
- 2024. 11. 15. - 134 091 Ft
- 2024. 11. 12. - 148 990 Ft
- 2024. 11. 08. - 134 091 Ft
- 2024. 10. 30. - 148 990 Ft
- 2024. 10. 29. - 126 641 Ft
- 2024. 10. 28. - 122 172 Ft
- 2024. 10. 21. - 148 990 Ft
- 2024. 10. 20. - 126 641 Ft
- 2024. 10. 08. - 148 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 126 641 Ft
- 2024. 10. 01. - 148 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 126 641 Ft
- 2024. 09. 17. - 148 990 Ft
- 2024. 09. 13. - 126 641 Ft
- 2024. 08. 30. - 148 990 Ft
- 2024. 08. 29. - 126 641 Ft
- 2024. 02. 22. - 134 291 Ft
- 2024. 02. 16. - 157 990 Ft
- 2024. 02. 15. - 135 871 Ft
- 2024. 02. 14. - 131 571 Ft
- 2024. 02. 11. - 152 990 Ft
Termékleírás
Legyen szó skandináv vagy bohém stílusú fürdőszobáról, a Kave Home mosdókagyló alatti szekrénye tökéletesen illeszkedik a koncepcióhoz. A masszív teakfa konstrukció mellett ajtókialakításával és nedvességállóságával is lenyűgöz.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 41 cm |
| Magasság: | 40 cm |
Specifikációk
| Típus | Mosdó alatti |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Teakfa |
| Származási hely | ID |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 20 kg |
| Zárrendszer | Soft close (néma záródás) |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/ne tedd ki közvetlen napfénynek, és ne tedd fűtőtest közelébe, hogy elkerüld az elszíneződést |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Minőség | Premium |
| Ajtó anyaga | Tömör teakfa |
| Jellemzők | Ajtókkal |
| Lábak színe | Karamellbarna |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Egzotikus fa/matt |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Konstrukció anyaga | Tömör teakfa |
| Gyártó | Kave Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A szekrény tökéletes. Gyönyörű faanyag.
Ajánljuk

MODE 60 cm-es mosdószekrény fekete- LIKE I, LIKE II.
Magasfényű, mosdó alatti, alacsony
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×90×200 cm, felfekvés elleni, rugós
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron





































































