Ezek is tetszhetnek
Mira szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyönyörű, élénk színek (64%)
- Jó minőségű anyag (54%)
- Színek eltérnek a képtől (19%)
- Szőnyeg sötétebb a valóságban (10%)
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 39 490 Ft
- 2026. 04. 21. - 39 490 Ft
- 2026. 04. 21. - 48 159 Ft
- 2026. 04. 17. - 40 935 Ft
- 2026. 04. 11. - 48 159 Ft
- 2026. 03. 17. - 33 290 Ft
- 2026. 03. 11. - 35 660 Ft
- 2026. 03. 05. - 40 425 Ft
- 2026. 02. 24. - 47 559 Ft
- 2026. 02. 20. - 40 425 Ft
- 2026. 02. 16. - 47 559 Ft
- 2026. 02. 14. - 40 425 Ft
- 2026. 02. 10. - 47 559 Ft
- 2026. 01. 23. - 35 660 Ft
- 2026. 01. 16. - 38 040 Ft
- 2026. 01. 10. - 41 370 Ft
- 2025. 12. 05. - 40 425 Ft
- 2025. 11. 18. - 28 530 Ft
- 2025. 11. 14. - 30 910 Ft
- 2025. 11. 01. - 33 290 Ft
- 2025. 11. 01. - 47 559 Ft
- 2025. 10. 20. - 38 047 Ft
- 2025. 10. 09. - 38 047 Ft
- 2025. 10. 08. - 36 232 Ft
- 2025. 10. 01. - 33 968 Ft
- 2025. 09. 24. - 29 430 Ft
- 2025. 09. 19. - 34 420 Ft
- 2025. 09. 16. - 36 230 Ft
- 2025. 09. 16. - 45 290 Ft
- 2025. 09. 12. - 38 949 Ft
- 2025. 08. 29. - 45 290 Ft
- 2025. 08. 24. - 38 949 Ft
- 2025. 08. 22. - 45 290 Ft
- 2025. 08. 15. - 38 949 Ft
- 2025. 07. 30. - 45 290 Ft
- 2025. 07. 25. - 38 949 Ft
- 2025. 07. 18. - 45 290 Ft
- 2025. 07. 15. - 47 590 Ft
- 2025. 07. 13. - 40 927 Ft
- 2025. 06. 26. - 47 590 Ft
- 2025. 06. 20. - 39 500 Ft
- 2025. 06. 19. - 47 590 Ft
- 2025. 05. 09. - 40 920 Ft
- 2025. 04. 30. - 47 590 Ft
- 2025. 04. 25. - 40 452 Ft
- 2025. 04. 15. - 47 590 Ft
- 2025. 04. 10. - 40 927 Ft
- 2025. 04. 07. - 47 590 Ft
- 2025. 03. 26. - 38 072 Ft
- 2025. 03. 25. - 47 590 Ft
- 2025. 03. 20. - 40 927 Ft
- 2025. 03. 10. - 47 590 Ft
- 2025. 03. 05. - 40 927 Ft
- 2025. 02. 26. - 47 590 Ft
- 2025. 02. 22. - 40 927 Ft
- 2025. 02. 15. - 47 590 Ft
- 2025. 02. 13. - 38 949 Ft
- 2025. 02. 11. - 45 290 Ft
- 2025. 02. 04. - 38 949 Ft
- 2025. 02. 03. - 45 290 Ft
- 2025. 02. 03. - 43 090 Ft
- 2025. 01. 16. - 36 620 Ft
- 2025. 01. 10. - 40 500 Ft
- 2025. 01. 01. - 43 090 Ft
- 2024. 12. 27. - 36 626 Ft
- 2024. 12. 10. - 43 090 Ft
- 2024. 12. 06. - 36 626 Ft
- 2024. 12. 05. - 43 090 Ft
- 2024. 12. 04. - 32 317 Ft
- 2024. 12. 03. - 43 090 Ft
- 2024. 12. 02. - 34 490 Ft
- 2024. 11. 06. - 36 708 Ft
- 2024. 11. 01. - 32 390 Ft
- 2024. 10. 01. - 34 472 Ft
- 2024. 09. 17. - 34 490 Ft
- 2024. 09. 13. - 36 626 Ft
- 2024. 09. 11. - 43 090 Ft
- 2024. 08. 16. - 33 590 Ft
- 2024. 07. 16. - 41 990 Ft
- 2024. 07. 12. - 35 691 Ft
- 2024. 06. 26. - 41 990 Ft
- 2024. 06. 20. - 33 592 Ft
- 2024. 06. 17. - 41 990 Ft
- 2024. 04. 29. - 35 691 Ft
- 2024. 03. 27. - 41 990 Ft
- 2024. 03. 25. - 33 592 Ft
- 2024. 03. 19. - 41 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 35 691 Ft
- 2024. 03. 10. - 41 990 Ft
- 2024. 03. 08. - 35 691 Ft
- 2024. 03. 03. - 41 990 Ft
- 2024. 02. 27. - 49 990 Ft
- 2024. 02. 22. - 42 491 Ft
Termékleírás
Unod kicsit a lakást? Dobd fel az Universal modern szőnyegeivel! A márka fókuszában a minőségi és tartós anyagok állnak, amelyeknek kellemes az érintésük. A szőnyegek stílusa pedig elragadó, és ízlésed szerint válogathatsz az egyszerű daraboktól kezdve a rendkívüli darabokig. Ez az Universal szőnyeg egy pillanat alatt új színt visz a szobába! Szálait speciális, hő-szálas, fríz technológiával kezelik, így igazán hosszú élettartamú és tartós szőnyeged lehet!
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén |
| Származási hely | ES |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1.6 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 9.2 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott (saxony) |
| Kollekció | Moar |
| Minta | Kockás |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra/Back To School |
| Sűrűség | 310000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Antiallergén/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Sárga/színes/zöld |
| Gyártó | Universal |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyönyörű, élénk színek (64%)
- Jó minőségű anyag (54%)
- Kellemes, puha tapintás (23%)
- Színek eltérnek a képtől (19%)
- Szőnyeg sötétebb a valóságban (10%)
- Színárnyalatok nem pontosak (8%)
Felhasználói értékelések
100%-ban jó minőség
Tetszenek a színei,a minősége nagyon jó
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű színek, kellemes. Megfelel a leírásnak.
Nagyon szép szőnyeg!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nincs információ arról, hogy a szőnyeg széle más színű.
Ajánljuk

Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Moar Hakuna szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Natúr színű juta szőnyeg 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, juta, egyszínű
Raktáron
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló


















































