






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szerezz magadnak egy jó partnert a nyári grillezésekhez! A Cattara Window kerti gázgrill dupla fő és egy oldalsó rozsdamentes acél égővel rendelkezik, piezo gyújtással és fokozatmentes vezérléssel. A Flame Tamer rendszer megakadályozza, hogy az égő lángjai közvetlenül felhevítsék a grillrácsot, így a teljes, krómozott, zománcozott acél grillrács lényegesen egyenletesebben melegszik fel. A grill fedele praktikus ablakkal van ellátva, amely lehetővé teszi a grillezett ételek állapotának nyomon követését a grill kinyitása nélkül. A grill mindkét oldalán tárolópolcokkal van felszerelve, amelyek közül az egyiket egy oldalsó főzőrész egészíti ki. A grillezett húsról lecsöpögő zsír a grill oldalain a grill alján található csöpögtető tálcába folyik le. Tartalmaz továbbá egy csatlakozótömlőt a gázpalackhoz és egy nyomáscsökkentő szelepet is. (A gázpalackot a grillen kívül kell elhelyezni). A grill kezelését 2 görgő könnyíti meg. A polírozott acélból készült egyes elemek kényelmesen megfoghatók. A grill alsó részét egy praktikus, 53 x 68 cm méretű, ajtóval ellátott szekrény egészíti ki. Megjegyzet: Fő / oldalsó égő teljesítménye: 5,5 / 2,5 kW/óra.
| Típus | Gáz |
|---|---|
| Oldalégővel | Igen |
| Grill lap | Rács |
| Szín | Fekete |
| Grillezési felület anyaga | Zománcozott acél |
| Égők száma | 3 db-os |
| Grillezési felület szélessége | 48.5 cm |
| Grillezési felület mélysége | 37.5 cm |
| Maximális teljesítmény | 5500 W |
| Munkafelület magassága | 86 cm |
| Gyújtás típusa | Piezo |
| Származási hely | CN |
| Specifikus anyag | Acél |
| Anyag | Fém |
| Súly | 12 kg |
| Grillező típusa | Gáz |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csepptálca/kiegészítő munkafelület/hőmérséklet szabályozás/kerekes |
| Gyártó | Cattara |

Faszenes
Raktáron
Gáz, állványos, grillráccsal

Elektromos kerti

Elektromos kerti, állványos

Faszenes, állványos
Raktáron
Elektromos kerti, állványos


Gáz, oldalégővel, grillráccsal
Raktáron
Faszenes, állványos, grillráccsal

Faszenes, állványos

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
130×160 cm, téli

Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
300×120 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron