






Méretek 11×29×29 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tartsd rendben a fiókokat a Bigso Box of Sweden márka praktikus rendszerezőjével! Elsősorban fehérneműk tárolásához ideális. Erős karton és tartós poliészter kombinációjából készült. Előnye a tárolása – ha éppen nincs rá szükséged, akkor összecsukhatod , majd újra kinyithatod. Méretei összecsukva: 11,5 x 29 x 2,5 cm.
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 11 cm |
| Anyag | Textil |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Fiók rendszerező elhelyezése | Szekrény |
| Származási hely | VN |
| Specifikus anyag | Poliészter |
| Kollekció | Soft Storage |
| Minőség | Special Week 2/Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Gyártó | Bigso |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Kiváló termék zoknikhoz és alsóneműkhöz is.
kiváló zoknikhoz
Egyelőre nem tudom, hogyan kell ezt tisztítani.
A terméken tetszik a minőségi kivitelezés, szilárdság és kellemes szín.
Kiváló termék

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron