




A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 29 681 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szeretnél egy igazán jó lámpát az asztalra? Akár olvasni szeretnél a fényénél, akár a kellemes hangulat megteremtése miatt vágysz rá, ez a darab a megfelelő választás. A Markslöjd asztali lámpája nem csak praktikusságával, de egyedi stílusával is hódít.
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Éjjeliszekrény |
| Anyag | Textil/kerámia |
| Energiafogyasztás | 40 W |
| Izzók száma | 1 db-os |
| Foglalat típusa | E27 |
| Súly | 2.8 kg |
| Lámpabúra átmérője | 24 cm |
| Izzók mellékelve | Nem |
| Tápkábel hossza | 200 cm |
| Kikapcsolás | A kábelen |
| Tápegység | Konnektoros |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Textil |
| Szín | Türkiz/kék |
| Gyártó | Markslöjd |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Két lámpát rendeltem. Sajnos eltér a színárnyalatuk. Az egyik világosabb, mint a másik, és ez engem elszomorít.
A lámpa gyönyörű, valóságban szebb, mint a képeken.
A lámpatartó nem egyenes, alá kellett támasztanom, ami nem kelt jó benyomást.
Képen is gyönyörű, élőben még szebb.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű lámpa, amelyről nem tudom levenni a szemem.

LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
300×120 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron