

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Étkezőasztal Fryderyk IIFőbb jellemzőkHossz: 160 cm, bővíthető 240 cm-igMélység: 90 cmMagasság: 74 cmAnyaga: fa asztallap és fa alapFormája: téglalapMaximális ülőhelyek: 8 főFelületkezelés: mattGarancia: 5 évAz Étkezőasztal Fryderyk II klasszikus téglalap alakú kialakításával és minőségi fa anyagának köszönhetően időtálló darabja lehet étkezőjének. Praktikus bővíthetősége révén az asztal hossza 160 cm-ről akár 240 cm-re is megnövelhető, így ideális választás családi vagy baráti összejövetelekhez, akár 8 fő számára.A matt felületkezelés nem csupán elegáns megjelenést kölcsönöz az asztalnak, hanem hozzájárul a tartóssághoz és a könnyű tisztíthatósághoz is. A masszív fa alap stabilitást biztosít, így biztos lehet benne, hogy az asztal hosszú éveken át használható marad.Ideális választás minden otthonbaHa egy időtálló, bővíthető étkezőasztalt keres, amely egyszerre elegáns és funkcionális, az Étkezőasztal Fryderyk II tökéletes választás. Használja ki a 5 éves garancia előnyeit, és teremtsen kellemes atmoszférát étkezőjében ezzel a stílusos bútordarabbal!
| Mélység: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 74 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 8- és többszemélyes |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Garancia | 5 év |
| Hossz | 160 cm |
| A felső deszka anyaga | Fa |
| Az alap anyaga | Fa |
| Az asztal formája | Téglalap |
| Bővíthető | Igen |
| Felületkezelés | Matt |
| Hossza meghosszabbítás után | 240 cm |
| Maximális ülőhelyek | 8 |
| Meghosszabbítatlan hossz | 160 cm |

76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
⌀ 110 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, téglalap alakú, klasszikus lábakkal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasság
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Rusztikus, fém lábakkal, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron
85×124 cm, sarok, számítógépes
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
100×42×42 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
97×60×42 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
45×32 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

42×55 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Diófa, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
73×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
185×90×45 cm, fém
Raktáron
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×102 cm, bővíthető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
185×90×40 cm
Raktáron
55×100 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6-személyes, modern stílusú, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron