






Méretek 200×600 cm
Válassz 2 üzlet közül 54 790 Ft és 65 690 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen Kioto zuhanyparaván 60x200 cm 8 mm, fekete, fekete keret, 800-060-101-70-70 A zuhanykabin univerzális és népszerű megoldás minden fürdőszobába. A paraván ajtó nélküli, és egy rudat tartalmaz, amellyel a függöny felakasztható. A Kioto sorozat 8 mm-es edzett biztonsági üvegből készül, melynek magassága 200 cm. A fém részek (profilsín és stabilizáló távtartó) matt fekete színűek. A felszerelés univerzális a zuhanytálcára vagy a csempére, jobbra vagy balra. Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Kioto walk-in (zuhanykabin) Szerelés: univerzális (L / R), jobb vagy bal Méretek: 60 (mp) x 200 (h) cm Üveg színe: átlátszó (átlátszó) / mintás fekete keret Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 8 mm Profil kivitel: matt fekete EasyClean bevonat: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: profilsínnel igen teljes készlet profilsínnel és távtartókkal zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen stabilizáló távtartó fekete, a kívánt hosszra rövidíthető (max. 150cm) a megjelenített készlet tartalma: zuhanyfal átlátszó üveg, azonosító: 800-060-000-00-70 profilsín fekete, azonosító: 800-00-70 stabilizátor rugóstag fekete, ID: 800-01-70
| Szélesség: | 600 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Üveg színe | Číre sklo/Čierny vzor |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Mindig itt vásárolok
Kiváló ár
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()