Hasonlítsd össze az árakat 97 890 Ft-tól 106 428 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Kioto zuhanyparaván 110x200 cm 8 mm, fekete profil, üveg fagyhatás, 800-110-101-70-30
Méretek 200×110 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 97 890 Ft és 106 428 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 102 159 Ft
- 2026. 01. 28. - 102 159 Ft
- 2025. 05. 17. - 92 500 Ft
- 2026. 05. 01. - 97 890 Ft
- 2026. 01. 28. - 97 890 Ft
- 2025. 05. 17. - 92 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Kioto zuhanyparaván 110x200 cm 8 mm, fekete, fagyos, 800-110-101-70-30Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Kyoto walk-in Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Méretek: 110 (mp) x 200 (h) cm Üvegszín: kívülről jegesedés hatású Az üveg belseje EasyClean bevonattal van ellátva a könnyű tisztítás érdekében Profil kivitel: matt fekete Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 8 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium ~ 150cm-re rövidíthető távtartó a készlet tartalma: ID1: 800-110-000-00-30 (zuhanykabin) ID2: 800-01-70 (stabilizáló rugóstag) ID3: 800-00-70 (alumínium profilsín)
Méretek
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Üveg színe | Mliečne sklo |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
gyors szállítás
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()






