










Méretek 200×110 cm
Válassz 2 üzlet közül 89 890 Ft és 107 790 Ft közötti árkategóriában:
Mexen Velar, nyílásba tolóajtó Walk-In típusú 110 cm, 8 mm átlátszó üveg, fekete matt, 871-110-000-03-70 Gyártó: Mexen Sorozat: Velar Műszaki adatok: Mérete: 110 cm Bejárati szélesség: 57 cm Magasság: 200 cm Rögzítés: univerzális (bal vagy jobb) Bejárat típusa: Tolóajtó Üveg színe: átlátszó Felület: fekete matt Üveg típusa: edzett Üvegvastagság: 8 mm Profil anyaga: alumínium Stabilizáló merevítő: rozsdamentes acél Stabilizáló rugóstag hossza: max. 150 cm (tetszés szerinti hosszra rövidíthető) Könnyen tisztítható üvegbevonat: igen (Easy Clean) A falak egyenetlenségének kiegyenlítése A szélesség beállítása Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető Rozsdamentes acél fogantyú Vízlefolyó tömítések készlete Alumínium ajtótömítési küszöb
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Ajtó típus | Tolóajtó |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Velar |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Üveg színe | Číre sklo |
| Típus | Sprchová zástena - Posuvné dvere |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, pont mint a fotón
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()