Hasonlítsd össze az árakat 40 290 Ft-tól 49 789 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Next, kádparaván 1 szárny 50 x 150 cm, fix szárny, 6 mm szürke üveg, fekete profil, 895-050-000-00-40-70
Méretek 150×50 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 40 290 Ft és 49 789 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 4750 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 45 040 Ft
- 2026. 01. 28. - 45 040 Ft
- 2025. 05. 23. - 41 793 Ft
- 2026. 05. 01. - 40 290 Ft
- 2026. 01. 28. - 40 290 Ft
- 2025. 05. 23. - 40 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Next, kádparaván 1 szárny 50 x 150 cm, fix szárny, 6 mm szürke üveg, fekete profil, 895-050-000-00-40-70 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Következő Típus: kádparaván fix szárnnyal, 6 mm-es üveg Szélesség: 50 cm Magasság: 150 cm 1 levelű típus Rögzítés: univerzális (bal vagy jobb) Szárny típusa: fix Üveg típusa: edzett Üveg színe: szürke Üvegvastagság: 6 mm Profil felület: fekete matt Könnyen tisztítható bevonat (Easy Clean): igen, hidrofób bevonat a könnyebb üvegkarbantartás érdekében Kisebb falegyenetlenségek kiegyenlítése a profillécen: igen Vízlefolyó tömítéskészlet: igen A profilsín színű stabilizáló távtartóval együtt: igen
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 150 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Szürke |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Next |
| Típus | Fix |
| Gyártó | Mexen |




