






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 93 570 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
CERSANIT - SZETT B349 LARA MILLE 80cm (SZEKRÉNY + MOSADÓ), Dió, S801-339-DSM A fényes kivitelű, két fiókos, lágyan záródó akasztós szekrényt króm fogantyúk egészítik ki, kerámia mosdóval együtt. Gyártó: Cersanit Sorozat: Lara / Mille Termékkód: S801-339-DSM Műszaki adatok: Szélesség: 79,4 cm Magasság: 45,2 cm Mélysége: 44,7 cm Anyaga: Forgácslap, 16 mm Szín: dió Típus: Felfüggesztés Nyitási rendszer: csillapított zárással Krómozott fogantyúk Mosdó: csapnyílással és túlfolyónyílással szerelés: falra / saját / bontott Megjegyzés: az csaptelept és a hulladékkészletet nem tartalmazza
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 46 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Felület | Magasfényű |
| Fa mintázat | Diófa |
| Gyártó | Cersanit |
| Szekrény szélessége | 80-89 cm |
| Sorozat | Cersanit Mille |
Felhasználói értékelések
Rendkívül elégedett vagyok, nem is vártam volna, hogy ilyen áron ilyen szép lesz.
Nagy mosdókagyló
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()

Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron