Hasonlítsd össze az árakat 38 107 Ft-tól 39 420 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 38 107 Ft és 39 420 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
CERSANIT - MODUO akasztós doboz, fehér, K116-018 Műszaki adatok Gyártó: Cersanit Sorozat: Moduo Kategória: függő doboz 2 év garancia Szín: fehér fényes / lakkozott Anyaga: MDF 19mm + forgácslap 16mm Ajtószerelvény: Univerzális (bal/jobb) Forgácslemez polc és két 4 mm-es üvegpolc A szekrény belsejében elegáns üvegpolcok találhatók Világítás: nem tartozék Állítható felfüggesztés Igen Zárórendszer: Soft-Close Szélesség: 40 cm Mélysége: 14,1 cm Magasság: 80 cm Új MODUO kollekció fürdőszobabútorok széles kínálata, ahol korlátlan elrendezés lehetséges a tér lehetőségeinek és az Ön elképzelésének megfelelően. A fürdőszobai szekrények fehér és szürke színben készülnek, melyek kombinálhatók tölgyfa deszkák és polcok kombinációjával. Az anyag ellenáll a nedvességnek, köszönhetően az AQUASAFE technológia használatának, amely hosszú évekig tökéletes állapotban marad.
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 141 cm |
| Magasság: | 80 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Fali |
|---|---|
| Felület | Magasfényű |
| Anyag | Laminált |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Gyártó | Cersanit |
| Szekrény szélessége | 40-49 cm |
| Sorozat | Cersanit Moduo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
gyönyörű
Pattogzik a festék.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Cseh nyelvről fordítva ()
Ajánljuk

Szabadon álló szekrény 4 fiókkal 1 ajtóval 55x30x81cm, fehér
Álló, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali fürdőszoba szekrény, fehér 60x20x70cm
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Mylife RELO fürdőszoba szekrény, matt fekete (120cm)
Fali, matt, laminált
Raktáron
Casaria® Fürdőszobai szekrény - 180x30x30 cm
Álló, matt
Raktáron
Magas fürdőszobai szekrény, vékony tárolószekrény, 30x30x170 cm, fehér
Álló, alacsony, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali tükrös fürdőszoba szekrény 2 ajtóval, fehér, 56x13x58 cm
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron





