Hasonlítsd össze az árakat 78 090 Ft-tól 79 847 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 78 090 Ft és 79 847 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 78 969 Ft
- 2026. 01. 28. - 78 969 Ft
- 2025. 03. 08. - 69 397 Ft
- 2026. 04. 30. - 78 090 Ft
- 2026. 01. 28. - 78 090 Ft
- 2025. 03. 08. - 69 397 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Kioto zuhanyparaván 80x200 cm 8 mm, króm, fehér kivitel, 800-080-101-01-85 Technikai leírás: Gyártó: Mexen Sorozat: Kyoto Típus: zuhany paraván, 8mm Beépítés: univerzális, jobbos vagy balos Üveg színe: tiszta / fehér minta Kivitel: króm Üveg típusa: Edzett, biztonsági Szélesség: 80 cm Magasság: 200 cm Üvegvastagság: 8 mm Könnyen tisztítható bevonat: Igen Fal egyenetlenségek kompenzálása: Igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: Igen Profil: alumínium stabilizáló távtartó, a kívánt hosszra lerövidíthető (max. 150cm) a készlet tartalma: ID1: 800-080-000-00-85 (zuhanyfal) ID2: 800-01-00 (stabilizáló távtartó - króm) ID3: 800-00-00 (alumínium profilsín - króm)
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Prosil szín | Chrómová |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Üveg színe | Číre sklo/Biely vzor |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Lehetőség személyesen és gyorsan átvenni, elfogadható áron.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()






