Hasonlítsd össze az árakat 91 690 Ft-tól 96 002 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Kioto zuhanyparaván 100x200 cm 8 mm, króm profil, szürke üveg, 800-100-101-01-40
Méretek 200×100 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 91 690 Ft és 96 002 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 93 846 Ft
- 2026. 01. 28. - 93 846 Ft
- 2025. 03. 08. - 83 438 Ft
- 2026. 05. 01. - 91 690 Ft
- 2026. 01. 28. - 91 690 Ft
- 2025. 03. 08. - 83 438 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Kioto zuhanyparaván 100x200 cm 8 mm, króm, szürke, 800-100-101-01-40 A zuhanykabin univerzális és népszerű megoldás minden fürdőszobába. A paraván ajtó nélküli, és egy rudat tartalmaz, amellyel a függöny felakasztható. A Kioto sorozat 8 mm-es edzett biztonsági üvegből készül, melynek magassága 200 cm, a fém részek krómozottak és teljesen rozsdaállóak. A komponensek magas fényűsége az általa képviselt egyszerűség és klasszicizmus ellenére elegáns megjelenést kölcsönöz a zuhanyfalnak. A felszerelés univerzális a zuhanytálcára vagy a csempére, jobbra vagy balra. Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Kyoto walk-in Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Méretek: 100 (mp) x 200 (h) cm Üveg színe: szürke (grafit) Profilbevonat: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 8 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium ~ 150cm-re rövidíthető távtartó a készlet tartalma: ID1: 800-100-000-00-40 (zuhanykabin) ID2: 800-01-01 (króm távtartó) ID3: 800-00-01 (alumínium króm profilcsík)
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Prosil szín | Chrómová |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Üveg színe | Dymové sklo |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
nagyon szép design
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()






