Hasonlítsd össze az árakat 60 990 Ft-tól 73 190 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Kioto zuhanyparaván 80x200 cm 8 mm, króm profil, átlátszó üveg, 800-080-101-01-00
Méretek 200×80 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 60 990 Ft és 73 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 67 090 Ft
- 2026. 04. 28. - 67 090 Ft
- 2025. 10. 08. - 73 190 Ft
- 2025. 07. 15. - 57 592 Ft
- 2025. 04. 12. - 65 485 Ft
- 2026. 05. 01. - 60 990 Ft
- 2026. 04. 28. - 60 990 Ft
- 2025. 10. 08. - 73 190 Ft
- 2025. 07. 15. - 57 592 Ft
- 2025. 04. 12. - 59 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Kioto zuhanyparaván 80x200 cm 8 mm, króm, átlátszó, 800-080-101-01-00 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Kioto walk-in (zuhanykabin) Szerelés: univerzális (L / R), jobb vagy bal Méretek: 80 (mp) x 200 (h) cm Üveg színe: átlátszó (átlátszó) Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 8 mm Profil felület: króm EasyClean bevonat: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: profilsínnel igen teljes készlet profilsínnel és távtartókkal zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen a megjelenített készlet tartalma: zuhanyfal átlátszó üveg, azonosító: 800-080-000-00-00 profilsín króm: azonosító: 800-00-01 króm stabilizátor: 800-01-01 --------------------------------------------------- --------------------------------------------------- ---------------------- Alternatív zuhanykabinok Mexen Kioto: 10 üvegminta a kínálatban: 1. Átlátszó 2. Átlátszó / Frost 3. Jegesedés 4. Grafit / szürke 5. Tükör 6. Fehér minta 1. sz 7. Fehér minta 2. sz 8. Fekete keret 9. Fekete minta 1. sz 10. Fekete minta 2. sz 6 szín profilsín és távtartó I. Chromova (00) II. Fekete matt (70) III. Arany (50) IV. Rózsarany (60) V. Grafitova (66) VI. fehér (20) különböző méretek (magasság 200 cm) 50x200 cm 60x200 cm 70x200 cm 80x200 cm 90x200 cm 100x200 cm 110x200 cm 120x200 cm 130x200 cm 140x200 cm 150x200 cm 160x200 cm a zuhanyfal különböző csatlakoztatási módjai esztétikus rövidítő (~ 150 cm)
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Prosil szín | Chrómová |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos), Falra |
| Üveg színe | Číre sklo |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szuper vásárlás. Gyors kézbesítés a megrendelés után, szuper futár.
Minden szuper, a szegély minőségi fémanyaga.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()






