Hasonlítsd össze az árakat 59 890 Ft-tól 78 083 Ft-ig 3 webáruházban:
Mexen RIO - Négyzet alakú zuhanykabin 80x80 cm, átlátszó / csíkok, 860-080-080-01-20
Méretek 190×80×80 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 59 890 Ft és 78 083 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 69 954 Ft
- 2026. 04. 28. - 69 954 Ft
- 2025. 02. 04. - 65 527 Ft
- 2026. 05. 01. - 59 890 Ft
- 2026. 04. 28. - 59 890 Ft
- 2025. 02. 04. - 63 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
MEXEN RIO - Négyzet alakú zuhanykabin 80x80 cm, átlátszó / csíkok, 860-080-080-01-20 A 80 x 80 cm-es Mexen Rio zuhanykabin bizonyítja, hogy nincs szükség bonyolult tervezésre egy egyedi és stílusos termék elkészítéséhez. Az edzett üveg és a krómfényezés tulajdonságait ötvöző termék minimalista kialakítását áttetsző csíkok egészítették ki, amelyek nemcsak nagyobb intimitást biztosítanak, de az utastér eredetiségét is növelik. A termék valóban egyedi. Fontos szerepet kapnak a kiváló minőségű fém fogantyúk, a tömör dupla görgők és a vízelvezetést elősegítő tömítések. Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Rio Méretei: 80x80x190 cm Rögzítés: univerzális (bal, jobb) Típus: négyzet Üveg színe: átlátszó - csíkok Profil színe: króm anyaga: edzett biztonsági üveg, 5mm Könnyen tisztítható festék: igen A fal egyenetlenségeinek kompenzációja: igen Szélesség beállítása: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium Kiváló minőségű dupla görgős kerekek Tömítéskészlet
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Anyag | Edzett üveg, Alumínium |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 800 |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Sorozat | Mexen Rio |
| Üveg színe | Átlátszó - csíkok |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Bemenetel típusa | Posuvné dvere |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Rossz útmutató, rosszul jelölt rövid léc, ezután nem illeszkedik a záródás.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()




