



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen LIMA összecsukható zuhanyajtó 115 cm, 856-115-000-01-00 Stílusos és praktikus fürdőszobai megoldásokat keres? Felújítást tervez, és olyan funkcionális berendezésre van szüksége, amely remekül működik egy kis belső térben? A www.HeavenShop.sk oldalon olyan termékek és fürdőszobai felszerelések hatalmas választékát találja, amelyek biztosan tetszeni fognak. Az egyik a Mexen Lima összecsukható zuhanyajtó 115 centiméter szélességgel, zuhanytálcára vagy közvetlenül csempére szerelhető. A kínált modell átlátszó edzett üvegből készült, amelyet speciális réteggel vontak be a könnyű tisztítás érdekében. Az egészet króm díszítőelemek egészítik ki, amelyek modernebb karaktert adnak az utastérnek. Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Lima Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: összecsukható ajtó Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Lehetőség a zuhanytálcára vagy csempére szerelésre: igen Profil: alumínium Fém fogantyúk Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek: Ajtók (B min-max): 1140 -1165 mm 115 (s) x 190 (h), cm
| Szélesség: | 115 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
| Ajtó típus | Összecsukható |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Lima |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - skladacie |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Teljesítették az elvárásaimat
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()