



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen PRETORIA zuhanyajtó a nyílásig 70 cm, 852-070-000-01-00 A MEXEN által kínált, 6 mm vastag, edzett üvegből készült modern zuhanyajtó a PRETORIA kollekció egyik dizájner darabja. A Pretoria fém fogantyúval nyitható szárnyas ajtóval van felszerelve, króm kivitelben. Az átlátszó üveg felületkezelése megkönnyíti a tisztítást és a lerakódások eltávolítását. Az ajtókeret szélessége állítható a fal kisebb egyenetlenségeinek kiegyenlítésére, és akár a csempére, akár a zuhanytálcára szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Pretoria Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: dönthető (alul és kívül) Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): Ajtók (B min-max): 690-715 70 (s) x 190 (v) A csomag tartalma: ID: 850-00-01 - ajtó összeszerelés Pretoria, Roma, Lima, króm ID: 852-070-000-01-00 - PRETORIA lyukfa 70x190 cm 6mm, króm, átlátszó
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Sorozat | Mexen Pretoria |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - krídlové |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Kicsit hosszú volt a várakozás a termékre 3 hétig, de az árát tekintve rendben van
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()