Hasonlítsd össze az árakat 66 090 Ft-tól 87 066 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 66 090 Ft és 87 066 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 77 482 Ft
- 2026. 04. 28. - 77 482 Ft
- 2026. 01. 17. - 77 481 Ft
- 2025. 11. 20. - 79 290 Ft
- 2025. 03. 02. - 72 731 Ft
- 2026. 05. 01. - 66 090 Ft
- 2026. 04. 28. - 66 090 Ft
- 2026. 01. 17. - 75 672 Ft
- 2025. 11. 20. - 79 290 Ft
- 2025. 03. 02. - 69 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen PRETORIA zuhanyajtó a nyílásig 65 cm, 852-065-000-01-00 A MEXEN által kínált, 6 mm vastag, edzett üvegből készült modern zuhanyajtó a PRETORIA kollekció egyik dizájner darabja. A Pretoria fém fogantyúval nyitható szárnyas ajtóval van felszerelve, króm kivitelben. Az átlátszó üveg felületkezelése megkönnyíti a tisztítást és a lerakódások eltávolítását. Az ajtókeret szélessége állítható a fal kisebb egyenetlenségeinek kiegyenlítésére, és akár a csempére, akár a zuhanytálcára szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Pretoria Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: dönthető (alul és kívül) Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): Ajtók (B min-max): 645-665 mm 65 (s) x 190 (v) a csomag tartalma: ID1: 852-065-000-01-00 (Pretoria zuhanyajtók 65 cm, üveg 6 mm) ID2: 850-00-01 (zuhanyajtóba szerelhető készlet Lima, Roma, Pretoria - króm)
Méretek
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Pretoria |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - krídlové |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minden nagyon flottul ment!
[redacted]
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU







