Hasonlítsd össze az árakat 60 990 Ft-tól 78 685 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 60 990 Ft és 78 685 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 70 955 Ft
- 2026. 04. 28. - 70 955 Ft
- 2026. 02. 10. - 75 022 Ft
- 2026. 02. 08. - 75 937 Ft
- 2026. 01. 18. - 70 259 Ft
- 2025. 10. 10. - 70 788 Ft
- 2025. 08. 20. - 65 070 Ft
- 2025. 02. 17. - 68 387 Ft
- 2025. 02. 03. - 68 884 Ft
- 2026. 05. 01. - 60 990 Ft
- 2026. 04. 28. - 60 990 Ft
- 2026. 02. 10. - 73 190 Ft
- 2026. 02. 08. - 73 190 Ft
- 2026. 01. 18. - 68 387 Ft
- 2025. 10. 10. - 68 387 Ft
- 2025. 08. 20. - 61 752 Ft
- 2025. 02. 17. - 68 387 Ft
- 2025. 02. 03. - 68 387 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen APIA zuhany tolóajtó a nyílásig 120 cm, 845-120-000-01-00 Zuhanyajtók a Mexen Apia kollekcióból. Funkcionális tolóajtók megbízható dupla görgőkkel, amelyek egyenletes és halk csúszást garantálnak. Az üvegen lévő huzat megkönnyíti a mosást, és lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig élvezze a tökéletesen átlátszó és fényes üveget. Az edzett és biztonságos üveg- és ajtóburkolatok magasfényű krómmal bevont rozsdamentes acélból készültek. Alumínium profil küszöbértékkel, amely garantálja a tökéletes tömítettséget. Fali nyílásba szerelés zuhanytálcára vagy csempére. Műszaki adatok Gyártó: Mexen, sorozat: Apia Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: csúszó Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Stabilizáló konzollal együtt Vízelvezető tömítések készlete Alumínium ajtótömítési küszöb Beállítási tartomány: Ajtók (B min-max): 1190-1210 mm Méretek: 120 (s) x 190 (h), cm
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Ajtó típus | Tolóajtó |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Apia |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - posuvné |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
gyors szállítás, minőségesen becsomagolva
szlovákra vagy csehre fordítandó összeszerelési útmutató
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()







