



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen LIMA összecsukható zuhanyajtó 90 cm, 856-090-000-01-00 Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Lima Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: összecsukható ajtó Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Lehetőség a zuhanytálcára vagy csempére szerelésre: igen Profil: alumínium A legjobb minőségű dupla hengerek Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): Ajtók (B min-max): 890-915 mm 90 (s) x 190 (h), cm
| Szélesség: | 900 cm |
|---|---|
| Magasság: | 1900 cm |
| Ajtó típus | Összecsukható |
|---|---|
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Lima |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - skladacie |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Minőség ésszerű áron.
Gyorsan szállították.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()