Hasonlítsd össze az árakat 40 790 Ft-tól 48 990 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 40 790 Ft és 48 990 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 44 890 Ft
- 2026. 04. 28. - 44 890 Ft
- 2026. 02. 05. - 63 148 Ft
- 2026. 01. 28. - 56 069 Ft
- 2025. 05. 23. - 51 951 Ft
- 2026. 04. 30. - 40 790 Ft
- 2026. 04. 28. - 40 790 Ft
- 2026. 02. 05. - 63 148 Ft
- 2026. 01. 28. - 48 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 48 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen FELIX, kádparaván, egyszárnyú, 75 x 140 cm, 890-075-001-01-00 A fürdés közbeni víz fröccsenésének elkerülése érdekében mindenképpen érdemes megfontolni a képernyő vásárlását. A Mexen Felix kollekcióból a 75x140 cm méretű Mexen szárnyat ajánljuk. A termék átlátszó edzett üvegből készült és krómozott. Az Ön preferenciáitól függően jobbra vagy balra szerelheti - univerzális. Az üveget speciális bevonattal látták el, amely megkönnyíti a tisztítást. Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Felix Típus: kádparaván, 1 lapos (alul és kívül nyíló) Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Profil anyaga: alumínium Üveg típusa: biztonságos, edzett Méretek: 75 (s) x 140 (h), 1 lapos Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Tömítéskészlet Nyitás: kívül és alul Garancia: 24 hónap
Méretek
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Magasság: | 140 cm |
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 5 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Sorozat | Mexen Felix |
| Típus | Vaňová zástena |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A paraván megfelel az elvárásoknak
Könnyű szerelés a használati utasítás szerint
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()



