Hasonlítsd össze az árakat 46 880 Ft-tól 61 990 Ft-ig 3 webáruházban:
Mexen LENA Perem nélküli, falra akasztható wc csésze lassan süllyedő ülőkés SLIM, 48 x 36 cm, fehér, 30224000
Méretek 35×36×48 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 49 285 Ft
- 2026. 04. 30. - 49 285 Ft
- 2026. 04. 16. - 56 953 Ft
- 2025. 11. 29. - 63 902 Ft
- 2025. 09. 18. - 59 064 Ft
- 2025. 07. 07. - 56 236 Ft
- 2025. 06. 10. - 58 595 Ft
- 2025. 02. 28. - 53 526 Ft
- 2025. 02. 07. - 54 490 Ft
- 2026. 05. 01. - 46 880 Ft
- 2026. 04. 30. - 46 880 Ft
- 2026. 04. 16. - 46 880 Ft
- 2025. 11. 29. - 61 990 Ft
- 2025. 09. 18. - 52 312 Ft
- 2025. 07. 07. - 50 580 Ft
- 2025. 06. 10. - 51 153 Ft
- 2025. 02. 28. - 46 900 Ft
- 2025. 02. 07. - 54 490 Ft
Termékleírás
MEXEN LENA Perem nélküli akasztós tál szabadon eső ülőfelülettel SLIM, 48 x 36 cm, fehér A Mexen Lena szett egy lógó WC-csészéből és egy vékony, lassan süllyedő ülésből áll. A fali WC Peremless öblítőrendszerrel van felszerelve. Szaniterből készült és klasszikus fehér színben kapható. A függővécé 48 centiméter mély és 36 centiméter széles, magassága 35,5 centiméter. A Soft-Close Slim ülés strapabíró Duroplastból készült, és könnyen kioldható. Fém zsanérokkal volt felszerelve. Ez a legkelendőbb változat, és az árunk kiváló a hasonló kategóriájú konkurens márkákhoz képest. Műszaki adatok Mérete: 480x360x355 mm Típus: felfüggesztett Öblítőrendszer: perem nélküli Fehér szín Anyaga: szaniterek rögzítés: falra ID: 3322XX00 standard osztás 18 cm tábla: Típus: lassú zárás Anyaga: hőre keményedő Könnyű kiadás: igen Fém zsanérok: igen Vékony változat: igen ID: 39010100
Méretek
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 35 cm |
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kifolyás | Hátsó |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Kerámia |
| Hosszúság | 480 |
| Sorozat | Mexen Lena |
| Szerelés | Függesztett |
| Gyártó | Mexen |





