Hasonlítsd össze az árakat 151 190 Ft-tól 170 253 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Roma zuhanykabin 120x90cm, 6mm üveg, fekete profil-átlátszó üveg, 854-120-090-70-00
Méretek 190×120×90 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 151 190 Ft és 170 253 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 19 063 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 170 253 Ft
- 2026. 03. 14. - 170 253 Ft
- 2026. 03. 04. - 160 722 Ft
- 2026. 01. 28. - 157 544 Ft
- 2026. 05. 01. - 170 253 Ft
- 2026. 03. 14. - 170 253 Ft
- 2026. 03. 04. - 151 190 Ft
- 2026. 01. 28. - 151 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen ROMA zuhanykabin, 6mm-es üveg, fekete profiltiszta üveg Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Roma Szerelés: univerzális, jobb vagy bal (L / R) Nyitás módja: nyitás Üveg színe: átlátszó / átlátszó Profil és kiegészítők felülete: matt fekete Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium / fekete Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium küszöb Beállítási tartomány (mm): Zuhanyajtós szakasz (B min-max): méretek az alábbi táblázatban Alkatrész - rögzített fal (C min-max): méretek az alábbi táblázatban Ajtó (D): méretek az alábbi táblázatban a készlet a következőkből áll: Mexen ROMA tolóajtó 854-120-000-70-00 Mexen ROMA tömör fal 850-090-000-70-00
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Ajtó típus | Tolóajtó |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Anyag | Edzett üveg, Alumínium |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 900 |
| Sorozat | Mexen Roma |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s delenými dverami |
| Bemenetel típusa | Krídlové dvere |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A fal méretét 87 cm-ként kell megjelölni, 2 cm-rel történő meghosszabbítás lehetőségével.
Az üveg mérete kisebb, és a pontos méret a gumigyűrűvel együtt kerül kiszámításra, az üveg csak finoman van behelyezve a profilba.
Az ajtópántok nem vízszintesek.
A használati útmutató nagyon áttekinthetetlen, az egyes alkatrészek leírása és megjelölése nélkül. Időbe telik, amíg az ember elkezd tájékozódni.
A padlóra rögzített műanyag tartó akár fémből is készülhetne, mint a többi szerelvény.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()







