Hasonlítsd össze az árakat 121 890 Ft-tól 165 964 Ft-ig 3 webáruházban:
Mexen Roma zuhanykabin 120x90cm, 6mm üveg, króm profil-átlátszó üveg, 854-120-090-01-00
Méretek 190×120×90 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 121 890 Ft és 165 964 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 144 715 Ft
- 2026. 04. 28. - 144 715 Ft
- 2026. 02. 18. - 156 127 Ft
- 2026. 01. 28. - 152 848 Ft
- 2025. 11. 25. - 145 267 Ft
- 2025. 10. 08. - 145 608 Ft
- 2026. 05. 01. - 121 890 Ft
- 2026. 04. 28. - 121 890 Ft
- 2026. 02. 18. - 146 290 Ft
- 2026. 01. 28. - 146 290 Ft
- 2025. 11. 25. - 144 244 Ft
- 2025. 10. 08. - 144 244 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen ROMA zuhanykabin, 6mm-es üveg, króm profil-átlátszó üveg Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Roma Szerelés: univerzális, jobb vagy bal (L / R) Nyitás módja: nyitás Üveg színe: átlátszó / átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium küszöb Beállítási tartomány (mm): Zuhanyajtós szakasz (B min-max): méretek az alábbi táblázatban Alkatrész - rögzített fal (C min-max): méretek az alábbi táblázatban Ajtó (D): méretek az alábbi táblázatban a készlet a következőkből áll: Mexen ROMA tolóajtó 854-120-000-01-00 Mexen ROMA tömör fal 850-090-000-01-00
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Anyag | Átlátszó üveg |
|---|---|
| Ajtó típus | Tolóajtó |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 900 |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Sorozat | Mexen Roma |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s delenými dverami |
| Bemenetel típusa | Krídlové dvere |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nincs megjelölve az oldal, amelyik belülre kerül.
Mellékletek:
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()







