Hasonlítsd össze az árakat 90 490 Ft-tól 95 447 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 90 490 Ft és 95 447 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 82 956 Ft
- 2025. 03. 19. - 82 956 Ft
- 2025. 03. 05. - 85 383 Ft
- 2025. 02. 03. - 84 393 Ft
- 2026. 05. 01. - 82 956 Ft
- 2025. 03. 19. - 82 956 Ft
- 2025. 03. 05. - 82 956 Ft
- 2025. 02. 03. - 82 956 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen PRETORIA zuhanyajtó 70 cm, átlátszó üveg / arany, 852-070-000-50-00 A MEXEN által kínált, 6 mm vastag, edzett üvegből készült modern zuhanyajtó a PRETORIA kollekció egyik dizájner darabja. Pretoria szárnyas ajtóval van felszerelve, amely fém fogantyúval nyílik, arany kivitelben. Az átlátszó üveg "könnyen tisztítható" felülettel rendelkezik a könnyű tisztítás és a lerakódások eltávolítása érdekében. Az ajtókeret szélessége állítható a fal kisebb egyenetlenségeinek kiegyenlítésére, és akár a csempére, akár a zuhanytálcára szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Pretoria Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: dönthető (alul és kívül) Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: arany Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): Ajtók (B min-max): 695-715 70 (s) x 190 (v) A csomag tartalma: ID: 850-00-50 - szerelőkészlet ajtókhoz Pretoria, Roma, Lima, króm ID: 852-070-000-50-00 - PRETORIA fa a furatba 70x190 cm 6mm, arany, átlátszó
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Pretoria |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - krídlové |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nem kaptam meg
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU







