Hasonlítsd össze az árakat 65 090 Ft-tól 78 090 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 65 090 Ft és 78 090 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 71 590 Ft
- 2026. 04. 28. - 71 590 Ft
- 2026. 04. 30. - 65 090 Ft
- 2026. 04. 28. - 65 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Texas zuhany forgóajtó 70 cm-es nyitáshoz, 880-070-000-01-00 Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Texas Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: dönthető (alul és kívül) Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Felszerelhető zuhanytálcára vagy csempére: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): 70 (s) x 190 (v) Megjegyzés: a zuhanytálca és a képeken látható csempe nem része a csomagnak
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
|---|---|
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Texas |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - výklopné |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Beszerelésre került.
Két hete használjuk.
Szép, nagyon tetszik.
Mellékletek:
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU



